Waarom JobUp

OB-iconen-1-ondernemersbelang.png

Wij dienen het belang van mens en organisatie

Wat ondernemers en organisaties belangrijk vinden en wat onze cliënten nodig hebben weten wij. Hierdoor kunnen wij de juiste verbinding maken. 

OB-iconen-2-herstel-en-groei.png

Wij geloven in herstel en groei

Ieder mens kan tot bloei komen. Zowel persoonlijk als in het werk. Wij leggen de focus op de mogelijkheden van mensen en niet op de beperkingen. 

OB-iconen-3-regionaal-en-lokaal.png

Wij zijn regionaal sterk gepositioneerd

Wij hebben een breed netwerk in de regio. Wij hebben veel warme contacten met werkgevers en werken samen met verschillende partnerorganisaties.

OB-iconen-4-passie-voor-medemens.png

Wij hebben passie voor mensen

Betrokkenheid en bezieling zijn kernwaarden binnen onze organisatie. Oprechte interesse in mensen raakt aan onze diepste drijfveren.

OB-iconen-5-professionele-coaches.png

Wij begeleiden met professionele coaches

De kwaliteit van ons werk is erg belangrijk. Daarom vinden we het belangrijk om met geschoolde en vakbekwame mensen te werken. 

OB-iconen-6-Persoonlijk-contact.png

Wij schrijven Persoonlijk contact met een hoofdletter

Wij werken liever niet op afstand. We komen dichtbij en willen mensen echt ontmoeten. Vanuit verbinding komen we samen verder. 

Wij werken nèt even anders

Onze missie

Wij zijn JobUp en het is onze missie om mensen tot bloei te brengen. Hierbij draait alles om werk en de zoektocht naar mogelijkheden. Wij zijn goed in het adviseren en begeleiden van mensen en organisaties en geven inzicht in hun kwaliteiten en komen met heldere adviezen. Wij maken er werk van!

Neem contact op ››

Ons team

20076_JobUp_websitefoto's_nieuwestijl_Marise_klein.png

Marise Burggraaf

Office Manager
marise@jobup.nl  

Lees meer ››
20076_JobUp_websitefoto's_nieuwestijl_Gerben_klein.png

Gerben Verwoert

HR-consultant
gerben@jobup.nl  

Lees meer ››
20076_JobUp_websitefoto's_nieuwestijl_Bartwim_klein.png

Bartwim Hotting

Arbeidsdeskundige | Re-integratiecoach
bartwim@jobup.nl

Lees meer ››
20076_JobUp_websitefoto's_nieuwestijl_Arie_klein.png

Arie van Steensel

Lees meer ››
20076_JobUp_websitefoto's_nieuwestijl_Lex_klein.png

Lex Moret

HR-consultant 
lex@jobup.nl

Lees meer ››
18003_JobUp_rondeafbwebsite_Carmen_klein_v1.png

Carmen van Heteren

HR-consultant
carmen@jobup.nl

Lees meer ››
20076_JobUp_websitefoto's_nieuwestijl_Erik_klein.png

Erik Baan

Arbeidsdeskundige | Coach
erik@jobup.nl 

Lees meer ››
18003_JobUp_rondeafbwebsite_Jeroen_klein_v1.png

Jeroen Koekkoek

Lees meer ››
20076_JobUp_websitefoto's_nieuwestijl_Andre_klein.png

Andre de Raad

Lees meer ››
20076_JobUp_websitefoto's_nieuwestijl_Angela_klein.png

Angela Kloosterman

Coach | HR-consultant
angela@jobup.nl

Lees meer ››
20076_JobUp_websitefoto's_nieuwestijl_Martijn_klein.png

Martijn Nijhoff

HR-consultant | Coach
martijn@jobup.nl

Lees meer ››
20076_JobUp_websitefoto's_nieuwestijl_Wouter_klein.png

Wouter van der Elst

Coach | Loonwaardedeskundige
wouter@jobup.nl

Lees meer ››
20076_JobUp_websitefoto's_nieuwestijl_Ingrid_klein.png

Ingrid den Otter

Lees meer ››
20076_JobUp_websitefoto's_nieuwestijl_Sandra_klein.png

Sandra Jhagroe

HR-consultant PakKans
sandra@pakkans.nu 

Lees meer ››
hanno-nieuwenhuis-jobup.png

Hanno Nieuwenhuis

Lees meer ››
mourad.png

Morad El Ouarraki

Lees meer ››
18003_JobUp_rondeafbwebsite_Alwin_klein_v2.png

Alwin van der Sloot

Lees meer ››
20076_JobUp_websitefoto's_nieuwestijl_Erdal_klein.png

Alaattin Erdal

Coach Vitaalactief
alaattin@jobup.nl

Lees meer ››
20076_JobUp_websitefoto's_nieuwestijl_Petra_klein.png

Petra Huijssen

Arbeidsdeskundige | Coach
petra@jobup.nl

Lees meer ››
18003_JobUp_rondeafbwebsite_Frans_klein_v1.png

Frans Hakkesteeg

Lees meer ››
jolanda.png

Jolanda de Vries

Coach Sterk@Werk
jolanda@jobup.nl 

Lees meer ››
20076_JobUp_websitefoto's_nieuwestijl_naamonbekend1_klein.png

Ailsa Maria

Iam4coaching
ailsa@jobup.nl

Lees meer ››
20076_JobUp_websitefoto's_nieuwestijl_Ailsa_klein.png

Ilka Maria

Iam4coaching
ilka@jobup.nl

Lees meer ››
dienst-1-betrokken.svg

BETROKKEN

Wij zien de mens en denken niet in beperkingen. Wij leggen een band en zorgen dat het snel vertrouwd is. Dit betekent dat we echt geïnteresseerd zijn.  Wij staan voor de cliënt en helpen op betrokken wijze verder. 

dienst-1-betrouwbaar.svg

BETROUWBAAR

Op ons kunt u rekenen. Wij staan voor onze zaak. Wij kennen de arbeidsmarkt, weten de mogelijkheden en zoeken het beste. Want de kroon op ons werk is de cliënt die straalt. 

dienst-1-bekwaam.svg

BEKWAAM

Wij maken er werk van.  Dat is onze job.  Wij hebben alles in huis. Van arbeidsdeskundige tot coach en van consultant tot loopbaanadviseur. Wij zetten net even een stapje harder en leveren nooit half werk. 

Scroll naar boven